•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  •  عید سعيد فطر مبارك

    عید سعيد فطر مبارك

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

سفر مديرعامل بانك تجارت به استان كرمان

جناب آقاي دكتر فلاح، مدير عامل محترم بانك تجارت، روزهاي هفتم و هشتم تيرماه جاري سفري به استان محروم كرمان داشتند كه در اين سفر، مدير عامل شركت خدمات تجارت نيز ايشان را همراهي كردند.


افتتاح شعبه جديد بانك تجارت و ديدار با همكاران
در اين سفر، مدير عامل بانك تجارت شعبه جديدي از اين بانك را در يكي از مناطق محروم اين استان افتتاح كرد.

بازديد از برخي شعب بانك تجارت در اين استان و ملاقات با بعضي همكاران رسمي بانك و همچنين بعضي كاركنان شركت خدمات تجارت از جمله ديگر برنامه هاي مديران عامل بانك تجارت و شركت خدمات تجارت در اين سفر بود.


شركت در سمينار توسعه صنعت، معدن و تجارت استان:
يكي ديگر از برنامه هاي اين سفر، شركت در سمينار توسعه صنعت، معدن و تجارت استان كرمان بود كه در اين همايش دكتر فلاح در سخناني به بررسي مسائل اقتصادي ايران و جهان پرداختند و با ارائه آماري، موقعيت بانك تجارت در تامين مالي بخش خصوصي كشور را ممتاز دانستند.


خبري خوش براي كاركنان شركت خدمات تجارت:
در پي درخواست مدير عامل شركت خدمات تجارت، مدير عامل بانك تجارت جناب آقاي دكتر فلاح موافقت كردند كه كليه همكاران شركتي نيز مشابه كاركنان خدوم بانك تجارت، از سود سپرده گذاري يكسان (بدون كسر در صورت بستن حساب زودتر موعد) برخوردار باشند.

 

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
گل‌درانديشه كه‌چون عشوه كند دركارش
دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتكارش

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (32).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت سفر مديرعامل بانك تجارت به استان كرمان