• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

ابلاغ شرایط احراز حق اولاد پرسنل

از : شركت خدمات تجارت – مديريت امور اداريبه : كليه نمايندگان شركت در مديريت هاي شعب مناطقموضوع : حق اولاد پرسنل با سلام و احترام، به استناد قانون تأمين اجتماعي، مقتضي است جهت برقراري حق اولاد پرسنل مشمول اين قانون از اين پس مطابق فرمت پيوست و مدارك لازم اقدام گردد. طبق ماده 86 قانون تأمين اجتماعي كمك عائله مندي منحصراً تا دو فرزند بيمه شده پرداخت مي شود مشروط بر آنكه:1- بيمه شده حداقل سابقه پرداخت حق بيمه هفتصد و بيست روز كار را داشته باشد.2- سن فرزندان از هجده سال كمتر باشد و يا منحصراً‌ به تحصيل اشتغال داشته باشد تا پايان تحصيل و يا در اثر بيماري يا نقص عضو طبق گواهي كميسيونهاي پزشكي موضوع ماده 41 قانون تأمين اجتماعي قادر به كار نباشند.با توجه به بند دوم از اين قانون مقتضي است فهرستي از پرسنلي كه فرزندان بالاتر از 18 سال داشته و حق اولاد ايشان تاكنون پرداخت شده است، با ذكر دلايل قانوني آن تا پانزدهم اسفند ماه تنظيم و ارسال گردد.  

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

بشنو این نکته که خود را زغم آزاده کنی
خـون خوری گر طلب روزی ننهاده کـنی
آخـرالامر گـل کـوزه گـران خواهـی شـد
حالیا فکر سبــو کن کـه پـر از بـاده کنی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (17).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت ابلاغ شرایط احراز حق اولاد پرسنل