• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

بازديد استان فارس (كد 2412)

 

با هدف ديدار نزديك با همكاران محترم شركت خدمات و انتقال ديدگاه ها و سياست هاي جديد شركت، نشست صميمانه اي روز سه شنبه ، بيست و سوم آبان ماه با حضور آقاي حسيني نيا ، مديرعامل و آقاي رحيمي  ،‌نائب رئيس هیئت مدیره شرکت خدمات تجارت ومديران محترم و همكاران شركتي در مديريت شعب استان فارس برگزار شد.

 مدیر عامل شرکت خدمات تجارت اظهار داشت: زحمات پرسنل شرکت خدمات برکسی پوشیده نیست و همواره یکی از دغدغه‌های مدیران ارشد بانک تجارت و نیز هیات مدیره شرکت خدمات تجارت بهبود وضعیت معیشت این همکاران بوده و تاکنون قدم های ارزشمندی از جمله تغییر وضعیت استخدامی آنها برداشته شده است.

 

همچنین رحیمی آشتیانی نائب رئیس هیات مدیره شرکت خدمات تجارت در این مراسم گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه کرد و به بیان برنامه های آینده شرکت پرداخت. 

نوروزی مدیر شعب استان نیز ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل شرکت خدمات تجارت در استان فارس،از همراهی این پرسنل در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده تقدیر کرد. در پایان از پرسنل برتر شرکت در بخش های مختلف با اهداء لوح تقدیر و پاداش تجلیل به عمل آمد.

بهره اي از كلام وحي

يُنبِتُ لَكُم بِهِ الزَّرْعَ وَالزَّيْتُونَ وَالنَّخِيلَ وَالأَعْنَابَ وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَةً لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره النحل, آيه 11"
به وسيله آن كشت و زيتون و درختان خرما و انگور و از هر گونه محصولات [ديگر] براى شما مي‏روياند قطعا در اينها براى مردمى كه انديشه مي‏كنند نشانه‏ اى است.

امروز با حافظ

بیا تاگل‌برافشانیم ومی درساغر اندازیم
فلک‌راسقف‌بشکافیمو طرحی‌نودراندازیم
اگرغم‌لشکر انگیزد که‌خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم تازیم وبنیادش براندازیم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (15).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بازديد استان فارس (كد 2412)