• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

جلسه توديع و معارفه مسئول حراست در امور شركت ها (كد 2400)

روز دوشنبه مورخ 1402/5/23 جلسه توديع و معارفه مسئول حراست در امور شركت ها با حضور نمايندگان مديريت امور حراست بانك تجارت، هيات مديره شركت، نماينده امور حراست و مديران داخلي شركت در محل دفتر مركزي شركت تشكيل شد. در اين جلسه ابتدا آقاي حسيني نيا مدير عامل شركت در خصوص نقش بسيار مهم و راهگشاي كاركنان امور حراست در همه قسمت هاي بانك و بويژه شركت هاي تابعه سخناني را ايراد و بر اتكاي بيش از پيش پرسنل به اين بخش تاكيد نمود.

سپس آقايان رحيمي و زارعي نيز در خصوص خدمات و اهميت نقش حراست در هر سازماني مواردي را ايراد نمودند. در ادامه آقاي جوادي فر و سپس آقاي رسولي سخنان كوتاهي را در خصوص اهميت موضوع حراست در بانك تجارت ايفاد كردند. در پايان نيز پس از معارفه آقاي رسولي به عنوان مسئول جديد حراست در امور شركت ها، از زحمات و تلاش هاي آقاي جوادي فر مسئول سابق اين امور قدرداني گرديد.

بهره اي از كلام وحي

 

فَالِقُ الإِصْبَاحِ وَجَعَلَ اللَّيْلَ سَكَنًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ حُسْبَانًا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ
"سوره انعام آيه 96"
او شكافنده صبح است و شب را مايه آرامش و خورشيد و ماه را وسيله حساب قرار داده است، اين اندازه گيري خداوند تواناي دانا است.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (10).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه توديع و معارفه مسئول حراست در امور شركت ها (كد 2400)