• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

سومين جشنواره سراسري يكصد واحد مشتري مدار (كد 2367)


شركت خدمات تجارت در سومين " جشنواره یکصد واحد مشتری مدار" از سوی کمیته علمی به عنوان شركت مشتری مدار انتخاب و برگزيده دريافت تنديس و لوح زرین شد. جشنواره ملي يكصد واحد مشتري مدار هر ساله از سوي مجمع مديران ايران و با حمايت  وزارت صنعت، معدن و تجارت- معاونت علمي ، فناوري و اقتصاد دانش بنيان رياست جمهوري و ... و با فعالين بنگاه هاي توليدي، بازرگاني و خدماتي برگزار مي گردد.


در جشنواره امسال بانكهاي ملي، ايران زمين، سامان ، صنعت و معدن ، شركت هاي پتروشيمي، شركت هاي فولاد، دارويي و سرمايه گذاري ، پالايش نفت، صنايع الكترونيكي و ... حضور داشتند. 


شركت خدمات تجارت با چهار دهه سابقه خدمت و اشتغال آفريني براي بيش از 5000 نفر با داشتن گواهي صلاحيت كار از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي  و گواهي اجراي طبقه بندي مشاغل جز يكصد واحد مشتري مدار كشور انتخاب شد.


بي ترديد قرار گرفتن در بين 100 شركت برتر مشتري مدار حاصل تلاش جمعي مديران و پرسنل شركت طي سالهاي متمادي مي باشد كه بسي جاي افتخار داشته و اينجانب به نوبه خود از تمامي تلاش ها و زحمات همكارانم قدرداني مي نمايم اما از آنجا "تعالي" صرفاً يك مقصد و هدف نبوده و يك مسير و جريان هست لذا از همه همكاران عزيزم 

مي خواهم كه بيش از پيش براي حركت در مسير تعالي و كاميابي شركت گام بردارند.

"مشتري مداري" رويكرد مهم ما در استراتژي هاي جديد شركت مي باشد. تبديل شدن به يك شركت مولد و ارزش آفرين تنها در سايه حركت در محور "كيفيت مطلوب" و مشتري مداري" محقق خواهد شد.

سيد مجتبي حسيني نيا

      مديرعامل

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
گل‌درانديشه كه‌چون عشوه كند دركارش
دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتكارش

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (6).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت سومين جشنواره سراسري يكصد واحد مشتري مدار (كد 2367)