• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

تمديد بيمه نامه اثاثيه اموال محل سكونت پرسنل (كد 2364)

احتراما به استحضار مي رساند با توجه به تمديد بيمه نامه آتش سوزي اثاثيه و لوازم محل سكونت كليه همكاران اين شركت شاغل در بانك تجارت به شرح شرايط مذكور در نامه اداره بيمه وپشتيباني پيوستي ، شايسته است كليه پرسنل متقاضي اين بيمه نامه براي بازه زماني 1402/01/01 تا 1402/01/01،  با مراجعه به سامانه CRM جهت تكميل فرم مربوطه و ثبت نام،حداكثرتا تاريخ 1401/12/22 اقدام نمايند . شايان ذكر است مسئوليت تكميل و ارائه كليه اطلاعات پرسنل متقاضي، جهت درج در بيمه نامه و مسئوليت احراز آن ، به عهده خود پرسنل مي باشد .

* تاريخ ياد شده به هيچ عنوان تمديد نمي گردد . *

* جهت تكميل فرم بر روي بنر سايت "سامانه سي آر ام" كليك كنيد و پس از ورود به سامانه از قسمت "ثبت اطلاعات جديد فرم، فرم  " بيمه نامه اثاثيه اموال محل سكونت پرسنل" را انتخاب و سپس تكميل نماييد.

بهره اي از كلام وحي

وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّيْلَ وَالْنَّهَارَ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالْنُّجُومُ مُسَخَّرَاتٌ بِأَمْرِهِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره النحل, آيه 12"
و شب و روز و خورشيد و ماه را براى شما رام گردانيد و ستارگان به فرمان او مسخر شده ‏اند مسلما در اين [امور] براى مردمى كه تعقل مى‏ كنند نشانه‏ هاست 

امروز با حافظ

فاش میگویم و از گفته خود دلشادم
بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم
طایرگلشن قدسم چه دهم شرح فراق
که در این دامگه حادثه چون افتادم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (28).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تمديد بيمه نامه اثاثيه اموال محل سكونت پرسنل (كد 2364)