• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

بازديد از استان بوشهر (كد 2359)

جلسه ديدار مديرعامل و نائب رييس و عضو هيأت مديره با همكاران شركت در استان بوشهر برگزار شد. ، در این دیدار دوستانه و صمیمی كه با حضور مدیر منطقه، معاونین و روسای دوایر ستادی و پرسنل شرکت خدمات تجارت، محسن مختاری مدیر شعب استان بوشهر با ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت استان بوشهر موفقیت های کسب شده از ابتدای سال را به همه همکاران تبریک گفته و افزود: موفقیت‌های امروز بانک تجارت حاصل تلاش همکاران در تمامی رده‌ها است و همکاران شرکت خدمات همواره در فعالیت‌های خود، عملکردی خالصانه و از روی علاقه به بانک داشته‌اند که شایسته قدردانی است.
حسینی نیا مدیر عامل شرکت خدمات بانک تجارت نیز ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت علی(ع ) و گرامیداشت روز مرد و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: ضمن رضایت کامل از کارنامه عملکرد همکاران در استان بوشهر، منزلت و معیشت همکاران از دغدغه های اصلی و همیشگی شرکت می باشد و برای بهبود و ارتقاء آن تمام تلاش خور را بکار می بریم.

رحیمی عضو هئیت مدیره شرکت خدمات تجارت نیز با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران در استان بوشهر، پرسنل بانک و شرکت‌های زیر مجموعه را سرمایه‌های ارزشمند بانک دانسته و جلب رضایت آنان را عاملی مهم در پیشرفت بانک در تمامی سطوح خواند.
در ادامه مسعود غنی زاده از پرسنل شرکت خدمات تجارت استان به نمایندگی از پرسنل شرکت به بیان نظرات همکاران پرداخت و در پایان نیز با اهدای لوح و هدایا از همکاران شرکت خدمات تجارت تقدیر بعمل آمد

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (34).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بازديد از استان بوشهر (كد 2359)