• ولادت حضرت علي (ع) و روز پدر مبارك باد

    ولادت حضرت علي (ع) و روز پدر مبارك باد

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

بازديد اصفهان (كد 2338)

با هدف ديدار نزديك با همكاران محترم شركت خدمات و انتقال ديدگاه ها و سياست هاي جديد شركت ، نشست صميمانه اي روز پنجشنبه نوزدهم آبان ماه با حضور آقاي حسيني نيا ، مديرعامل و آقاي رحيمي  ،‌نائب رئيس هیئت مدیره شرکت خدمات تجارت ومديران محترم و همكاران شركتي در مديريت شعب استان اصفهان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مدیر شعب استان ضمن خوش آمد گویی به حسینی نیا، پرسنل شرکت خدمات را نیروهای تاثیرگذار در بانک دانست و گفت: با قاطعیت می توان گفت وجه تمایز بانک تجارت با دیگر بانک ها، نیروی انسانی آن است که این مهم در نیروهای شرکتی نیز به وضوح قابل مشاهده است. در میان پرسنل شرکت خدمات همکارانی داریم که پا به پای دیگر پرسنل شرکت در رسیدن شعب به اهداف تعیین شده فعالیت می کنند.

حسینی نیا مدیر عامل شرکت خدمات تجارت به نقش مهم نیروهای شرکت خدمات اشاره کرد و افزود: بانک تجارت دیگر یکی از 5 بانک تجاری بزرگ نظام بانکی نیست، بلکه یکی از بزرگترین شرکت های بورسی کشور است پس همه ما برای رشد و تعالی بانک باید تلاش کنیم حضور مثبت ما در شعبه باید خود را در ترازنامه بانک نشان دهد.
وی در ادامه بیان داشت: اعتماد مولفه مهمی است و بانک به شما اعتماد کرده و این اعتماد یقیناً دو طرفه است و شما نیز پاسخ این اعتماد را خواهید داد.
گفتنی است در پایان از طرف شرکت تعدادی از همکاران تقدیر و از طرف مدیریت شعب استان هدایایی به همه حاضرین تقدیم شد

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

سلامی‌چو‌ بوی‌خوش‌آشنایی
بدان  مردم  دیده  روشنایی
درودی چو  نور دل پارسایان
بدان شمع خلوتگه پارسایی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (28).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بازديد اصفهان (كد 2338)