ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

به استحضار مي ر ساند بمنظور ارائه خدمات رفاهي به همكاران محترم شركت خدمات تجارت،‌ تفاهم نامه...

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

  • ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

    ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

جلسه هيات مديره (كد 2301)

در جلسه اي با حضور اعضاي هيأت مديره و مديران شركت، مراسم توديع آقايان حسين بهروزي رهبر و اميد مسنن الصنايع روز دوشنبه مورخ 1401/05/10  برگزار شد. در اين مراسم آقاي حسيني نيا، مديرعامل شركت ضمن قدرداني از زحمات ايشان طي سال هاي حضورشان در شركت افزودند كه نعمت خدمت  به خلق از بهترين نعمات الهي است كه بايد به چشم فرصت به آن نگاه كرد. در شكار فرصت ها هم بايد هوشمند بود، اين هوشمندي در كلام مولا اميرالمومنين به زيبايي بيان شده است.

امام علی (علیه السلام) در یکی از حکمت های نهج البلاغه فرمود: "فرصت مانند ابر از افق زندگی می گذرد، مواقعی كه فرصت های خیری پیش می آید غنیمت بشمارید و از آن ها استفاده كنید".

1-  همانگونه كه ابرها را اگر یك لحظه نگاه كنی ثابت می بینی ولی در عرض چند دقیقه شكل آن عوض می شود فرصت ها هم قابل دسترس به نظر می آیند و انسان بی خیال از آنها می گذرد و تا به خود آید از دست می رود.
2-  همانگونه که هر ابری برای وضعیتی مناسب است یكی برای باران یكی برای رعد و برق و یكی فقط سایه دارد هر فرصت هم برای كاری مناسب كه همان كار باید انجام شود.
3-  همانگونه كه ممكن است یك ابر برود و روزها آسمان بدون ابر باشد موقعیت و فرصت هم ممكن است چون از دست برود مدتهای زیادی طول بكشد تا آن موقعیت دوباره مهیا شود و شاید همان موقعیت با همان مزیت ها دیگر تکرار نشود!
از آنجاكه گرانبهاترين سرمايه آدمي، عمر اوست پس بايد با استفاده بهينه از فرصت ها مراقب اين سرمایه ارزشمند يعني عمرمان باشيم و بي ترديد بهترين راه ايجاد ارزش افزوده براي اين سرمايه،‌ خدمت خالصانه و متعهدانه به خلق خداست.
در پايان جلسه با اهدا لوح تقدير از زحمات و تلاش هاي ايشان تقدير به عمل آمد.
آقاي بهروزي هم اكنون در بانك دي و آقاي مسنن الصنايع در شركت ايران كيش مشغول به خدمت هستند.

در ادامه اين جلسه، كليات دوره "مهندسي زندگي" توسط جناب آقاي دكتر عطايي، مؤسس و مديرعامل مركز مشاوره گنج نيكان ارائه گرديد. اين دوره با هدف ارتقا مهارت و آگاهي بمنظور توانمندسازي رواني و اجتماعي برگزار خواهد شد .

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

با مدعي مگوييد اسرار عشق و مستي
تا بي خبر بميرد در درد خود پرستي
عاشق شو ار نه روزي کار جهان سر آيد
ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستي

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (12).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه هيات مديره (كد 2301)