• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

  • فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد

    فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد

مراسم تقدير از شش نفر پرسنل محترم بازنشسته

همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت ثامن الحجج ،امام رضا (ع) طي مراسمي با حضور مديرعامل،اعضاي هيات مديره، مشاور و مديرمنابع انساني ازخدمات صادقانه شش نفر از همكاراني كه بتازگي مفتخر به بازنشستگي شده اند تقدير بعمل آمد.

در اين آئين كه بمنظور قدرداني از تلاش و خدمت صادقانه جناب آقايان عليرضا ابدي، سعيد حقي، وحيد يقينعلي، رحيم رحمتي، قربانعلي حيدري كشاورز و حسين جعفرپور برپا شده بود، جناب آقاي حسيني نيا ضمن تقدير از سي سال خدمت صادقانه و متعهدانه همكاران كه بهترين سالهاي عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف، خالصانه از هيچ كوششي دريغ ننموده اند، بازنشستگي را آغازي از يك مرحله زندگي خواند كه ميتوان با برنامه ريزي از آن نهايت بهره را برد.

در پايان مراسم با اهداء هدايائي از تلاش اين همكاران تقدير بعمل آمد.

بهره اي از كلام وحي

وَمِنْ آيَاتِهِ يُرِيكُمُ الْبَرْقَ خَوْفًا وَطَمَعًا وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَيُحْيِي بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره الروم, آيه 24"
و از نشانه‏ هاى او [اينكه] برق را براى شما بيم ‏آور و اميدبخش مينماياند و از آسمان به تدريج آبى فرو ميفرستد كه به وسيله آن زمين را پس از مرگش زنده مي‏ گرداند در اين [امر هم] براى مردمى كه تعقل مي‏ كنند قطعا نشانه‏ هايى است.

امروز با حافظ

عيب رندان مکن‌اي زاهد پاکيزه سرشت
که گناه  دگران بر تو  نخواهند  نوشت
من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش
هر کسي‌ آن دروَد عاقبت کار که کشت

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (9).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت مراسم تقدير از شش نفر پرسنل محترم بازنشسته