•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره (كد 2265)

روز شنبه مورخ 1401/02/17 جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره شركت با حضور آقاي ايلكا معاون مديرعامل در امور سرمايه هاي انساني، آقاي کاظم پور مدير امور سرمايه هاي انساني، آقاي مالي رئيس اداره سرمايه گذاري، آقاي مقدس رئيس اداره جبران خدمات، آقاي حسيني‌نيا مديرعامل و همچنين اعضاي هيات مديره شركت خدمات تجارت در دفتر مركزي اين شركت برگزار گرديد. طي اين جلسه آقاي عباس‌زاده كه سابقه پرباري از جمله مديريت امورسرمايه هاي انساني بانك تجارت را در كارنامه خود دارد به عنوان رئيس هيات مديره شركت معرفي گرديد و آقاي ايلكا و آقاي كاظم پور در خصوص سوابق، تجربيات و خدمات ارزنده آقاي عباس زاده به ايراد سخن پرداختند و به نقش سازماني و تعالي بخش شركت و بانك اشاره نمودند و براي ايشان در مسئوليت جديد آرزوي سعادت و موفقيت داشتند.
آقاي حسيني‌نيا مديرعامل شركت نيز با اشاره به سوابق ارزشمند آقاي عباس زاده حضور ايشان را نقطه قوتي بري شركت دانسته و براي ايشان در اين مسئوليت آرزوي موفقيت نمودند.
در پايان نيز از زحمات و تلاش هاي بي دريغ آقاي بهروزي رياست پيشين هيات مديره در طي دوره تصدي ايشان تقدير و قدرداني گرديد.

بهره اي از كلام وحي

وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّيْلَ وَالْنَّهَارَ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالْنُّجُومُ مُسَخَّرَاتٌ بِأَمْرِهِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره النحل, آيه 12"
و شب و روز و خورشيد و ماه را براى شما رام گردانيد و ستارگان به فرمان او مسخر شده ‏اند مسلما در اين [امور] براى مردمى كه تعقل مى‏ كنند نشانه‏ هاست 

امروز با حافظ

چوبشنوی‌سخن‌اهل‌دل‌مگو‌که‌خطاست
سخن‌شناس‌نه‌ای‌جان‌من‌خطا اینجاست
درانـــدرون‌مـن‌خستـــه‌‌دل‌ ندانم‌ کـیست
کـه‌من‌خموشم‌و او درفغان‌و‌ درغوغاست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (11).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره (كد 2265)