ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

به استحضار مي ر ساند بمنظور ارائه خدمات رفاهي به همكاران محترم شركت خدمات تجارت،‌ تفاهم نامه...

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

  • ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

    ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره (كد 2265)

روز شنبه مورخ 1401/02/17 جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره شركت با حضور آقاي ايلكا معاون مديرعامل در امور سرمايه هاي انساني، آقاي کاظم پور مدير امور سرمايه هاي انساني، آقاي مالي رئيس اداره سرمايه گذاري، آقاي مقدس رئيس اداره جبران خدمات، آقاي حسيني‌نيا مديرعامل و همچنين اعضاي هيات مديره شركت خدمات تجارت در دفتر مركزي اين شركت برگزار گرديد. طي اين جلسه آقاي عباس‌زاده كه سابقه پرباري از جمله مديريت امورسرمايه هاي انساني بانك تجارت را در كارنامه خود دارد به عنوان رئيس هيات مديره شركت معرفي گرديد و آقاي ايلكا و آقاي كاظم پور در خصوص سوابق، تجربيات و خدمات ارزنده آقاي عباس زاده به ايراد سخن پرداختند و به نقش سازماني و تعالي بخش شركت و بانك اشاره نمودند و براي ايشان در مسئوليت جديد آرزوي سعادت و موفقيت داشتند.
آقاي حسيني‌نيا مديرعامل شركت نيز با اشاره به سوابق ارزشمند آقاي عباس زاده حضور ايشان را نقطه قوتي بري شركت دانسته و براي ايشان در اين مسئوليت آرزوي موفقيت نمودند.
در پايان نيز از زحمات و تلاش هاي بي دريغ آقاي بهروزي رياست پيشين هيات مديره در طي دوره تصدي ايشان تقدير و قدرداني گرديد.

بهره اي از كلام وحي

وَمِنْ آيَاتِهِ يُرِيكُمُ الْبَرْقَ خَوْفًا وَطَمَعًا وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَيُحْيِي بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره الروم, آيه 24"
و از نشانه‏ هاى او [اينكه] برق را براى شما بيم ‏آور و اميدبخش مينماياند و از آسمان به تدريج آبى فرو ميفرستد كه به وسيله آن زمين را پس از مرگش زنده مي‏ گرداند در اين [امر هم] براى مردمى كه تعقل مي‏ كنند قطعا نشانه‏ هايى است.

امروز با حافظ

سلامی‌چو‌ بوی‌خوش‌آشنایی
بدان  مردم  دیده  روشنایی
درودی چو  نور دل پارسایان
بدان شمع خلوتگه پارسایی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (21).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه توديع و معارفه رياست هيات مديره (كد 2265)