•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

ديدار مدير عامل شركت به همراه اعضاي هيات مديره، مشاور و مديران داخلي شركت با آقاي كاظم پور مدير سرمايه هاي انساني بانك تجارت (كد 2262)

به گزارش روابط عمومي با معرفي آقاي كاظم پور به عنوان مدير امور سرمايه هاي انساني بانك تجارت، روز دوشنبه مورخ 1401/02/12 آقاي حسيني‌نيا مديرعامل شركت به همراه اعضاي هيات مديره، مشاور و مديران داخلي شركت در دفتر آقاي كاظم پور حاضر و جايگاه جديد ايشان را به وي تبريك گفتند. در اين جلسه آقاي كاظم پور ضمن ارج نهادن بر سرمايه هاي انساني بانك تجارت و بويژه نيروهاي شركتي حاضر در بانك و اهميت و نقش اين نيروها، بر رابطه تنگاتنگ شركت و بانك تجارت تاكيد كرد.

آقاي حسيني نيا نيز به ايجاد فضاي مناسب جهت تعالي سازماني پرسنل شركتي از طريق مهم دانستن اين موضوع توسط بانك و آموزش و ارتقاي كيفي پرسنل تاكيد كرده و به ساير پتانسيل‌هاي شركت در حوزه‌هاي مختلف اشاره نمود. در پايان جلسه نيز طرفين بر ارتقاي سطح روابط و بهبود شرايط و همسويي بيش از پيش بانك و شركت در جهت دستيابي به اهداف مشترك سازماني توافق نمودند.

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

سلامی‌چو‌ بوی‌خوش‌آشنایی
بدان  مردم  دیده  روشنایی
درودی چو  نور دل پارسایان
بدان شمع خلوتگه پارسایی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (6).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت ديدار مدير عامل شركت به همراه اعضاي هيات مديره، مشاور و مديران داخلي شركت با آقاي كاظم پور مدير سرمايه هاي انساني بانك تجارت (كد 2262)