• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در استان مركزي (كد 2218)

مدیرعامل شرکت خدمات تجارت به اتفاق هیات همراه با حضور در ساختمان ستاد مدیریت شعب استان مرکزی با مدیر منطقه مرکزی و پایوران ارشد دیدار کردند.سپس منصوری مدیر عامل شرکت خدمات تجارت و زرگر قایم مقام شرکت مذکور در جلسه ای بسیار صمیمی با همکاران شرکت خدمات تجارت استان شرکت نمودند.

در ابتدای این جلسه مدیر منطقه مرکزی ضمن خیر مقدم به مدیر عامل شرکت خدمات تجارت و هیات همراه از زحمات همکاران عزیز شرکتی در بانک تجارت استان تقدیر کرد. در ادامه جلسه منصوری ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران شرکتی با تشریح اقدامات صورت پذیرفته در راستای ثبات شغلی ،افزایش مزایا و رفاه پرسنل شرکت خدمات بر انجام دقیق وظایف محوله در چهار چوب قوانین و ضوابط بانک توسط همکاران شرکتی تاکید کرد و افزود :حضور اثرگذار همکاران در بخشهای گوناگون بانک و موفقیت آنان در انجام امور محوله و رضایتمندی مسئولین مربوطه از همکاران شرکتی باعث خرسندی است.ایشان همچنین ضمن ارایه گزارشی از تلاشهای همکاران شرکتی در فروش محصولات خدمات نوین بویژه همراه بانک این حرکت را نوید دهنده حضور جدی تر و موثرتر همکاران شرکتی دانست و اعلام داشت :تمام تلاشهای صورت پذیرفته در داخل و خارج بانک تنها با رعایت دقیق سلسه مراتب اداری مورد تایید است و امیدواریم در آینده شاهد موفقیتهای بیشتر همکاران عزیز شرکتی باشیم. در پایان این جلسه صمیمی از همکاران منتخب شرکت خدمات تجارت با لوح و هدایایی از سوی مدیر عامل شرکت خدمات تجارت تقدیر شد.

بهره اي از كلام وحي

وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّيْلَ وَالْنَّهَارَ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالْنُّجُومُ مُسَخَّرَاتٌ بِأَمْرِهِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره النحل, آيه 12"
و شب و روز و خورشيد و ماه را براى شما رام گردانيد و ستارگان به فرمان او مسخر شده ‏اند مسلما در اين [امور] براى مردمى كه تعقل مى‏ كنند نشانه‏ هاست 

امروز با حافظ

بشنو این نکته که خود را زغم آزاده کنی
خـون خوری گر طلب روزی ننهاده کـنی
آخـرالامر گـل کـوزه گـران خواهـی شـد
حالیا فکر سبــو کن کـه پـر از بـاده کنی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (3).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در استان مركزي (كد 2218)