•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

مسابقه شماره 3 (كد 2186)

با عنايت به تصويب تقويم آموزشي سال 1400 در جلسه مورخ 1400/02/12 هيأت عامل محترم بانك تجارت، مقرر گرديد به منظور ارتقاء سطح دانش همكاران و ايجاد فضاي رقابت در يادگيري مسائل روز بانك، مسابقات علمي در موضوعات مرتبط با برنامه ها و موضوعات اولويت دار بانك برگزار و به نفرات برتر جوائز ارزنده اعطا گردد. در اين راستا مسابقه علمي با موضوعات " طرح زمرد، طرح پويا، طرح فرصت برتر" در روزهاي پنجشنبه و جمعه 13 و 14 آبان ماه سال جاري به صورت غير حضوري الكترونيكي و اختياري برگزار خواهد شد و همكاران محترم مي توانند طي روزهاي اعلام شده از ساعت 14 الي 16/30 با ورود به سامانه آزمون به 20 سوال در مدت 20 دقيقه پاسخ دهند.
لذا ضمن قرارگيري مجلد محتوا در سايت مسيرهاي ذيل جهت دسترسي همكاران به مجلد اعلام گرديده و توصيه مي شود همكاران گرامي در راستاي رعايت صرفه جويي از چاپ جزوه به صورت فيزيكي خودداري نمايند.
1-    صفحه اداره توسعه سرمايه هاي انساني در آدرس اينترانت بانك : پورتال سازماني< مديريت ها و ادارات< اداره توسعه سرمايه هاي انساني< محتواهاي آموزشي متني< مسابقه علمي شماره 3 (طرح زمرد، طرح پويا، طرح فرصت برتر)
2-    سامانه آموزشي بانك به آدرس:  http://www.eltejaratbank.com 

دانلود فايل

بهره اي از كلام وحي

وَمِنْ آيَاتِهِ يُرِيكُمُ الْبَرْقَ خَوْفًا وَطَمَعًا وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَيُحْيِي بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره الروم, آيه 24"
و از نشانه‏ هاى او [اينكه] برق را براى شما بيم ‏آور و اميدبخش مينماياند و از آسمان به تدريج آبى فرو ميفرستد كه به وسيله آن زمين را پس از مرگش زنده مي‏ گرداند در اين [امر هم] براى مردمى كه تعقل مي‏ كنند قطعا نشانه‏ هايى است.

امروز با حافظ

سحر با باد ميگفتم حديث آرزومندي
خطاب‌آمد‌که‌واثق‌شو‌به الطاف‌خداوندي
دعاي‌صبح‌و آه‌شب‌کليد‌گنج‌مقصود‌است
بدين‌راه‌ و‌ روش‌ ميرو که‌با‌دلدار پيوندي

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (9).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت مسابقه شماره 3 (كد 2186)