•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در مديريت امور فناوري اطلاعات (كد 2185)

به گزارش روابط عمومی، ایلکا معاون مدیرعامل در امورسرمایه های انسانی در مراسم تقدیراز کارکنان شرکت خدمات تجارت در مدیریت امور فناوری اطلاعات که با حضور ضروری مدیر امور فناوری اطلاعات، عباس زاده سرپرست مدیریت امور سرمایه های انسانی، منصوری مدیرعامل شرکت خدمات تجارت ورحیمی عضو هیات مدیره این شرکت برگزارشد، با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در بانک تجارت و قدردانی از پرسنل شرکت خدمات،گفت: حضور 3200 نفر ازپرسنل شرکت شاغل در بانک، ضمن همکاری با پرسنل رسمی برای موفقیت بانک تلاش می کنند و باید قدردان زحمات این همکاران ساعی باشیم.

معاون مدیرعامل در امورسرمایه های انسانی با تاکید برلزوم نگاه یکسان و همسویی بیشتر پرسنل رسمی و شرکتی افزود:زحمات پرسنل شرکت خدمات برکسی پوشیده نیست و همواره یکی از دغدغه های مدیریت ارشد بانک ومعاونت امورسرمایه های انسانی نیز بهبود وضعیت معیشت این گروه از همکاران بوده و تاکنون قدم های ارزشمندی برداشته شده است.

ضروری مدیر امور فناوری اطلاعات دراین مراسم ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل شرکت خدمات،ازاقدامات موثر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره برای توجه به وضعیت پرسنل این شرکت تقدیر و تشکر کرد. منصوری مدیرعامل شرکت خدمات تجارت نیز با قدردانی از عملکرد رضایت بخش کارکنان شرکت خدمات در مدیریت امور فناوری اطلاعات، با اهدای لوح و هدیه نقدی از آن ها تقدیر به عمل آورد.

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

مرا‌عهديست بـاجانان که‌تاجان دربدن دارم
هواداران کويش راچوجان خويشتن دارم
صفاي‌خلوت خاطر ازآن شمع چگل جويم
فروغ چشم و نوردل ازآن ماه ختن دارم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (34).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در مديريت امور فناوري اطلاعات (كد 2185)