ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

به استحضار مي ر ساند بمنظور ارائه خدمات رفاهي به همكاران محترم شركت خدمات تجارت،‌ تفاهم نامه...

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

    سال توليد ، دانش بنيان و اشتغال زائي

  • ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

    ثبت نام متقاضيان استفاده از زائرسراي تلاش مشهد (كد 2289)

تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در مديريت امور فناوري اطلاعات (كد 2185)

به گزارش روابط عمومی، ایلکا معاون مدیرعامل در امورسرمایه های انسانی در مراسم تقدیراز کارکنان شرکت خدمات تجارت در مدیریت امور فناوری اطلاعات که با حضور ضروری مدیر امور فناوری اطلاعات، عباس زاده سرپرست مدیریت امور سرمایه های انسانی، منصوری مدیرعامل شرکت خدمات تجارت ورحیمی عضو هیات مدیره این شرکت برگزارشد، با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در بانک تجارت و قدردانی از پرسنل شرکت خدمات،گفت: حضور 3200 نفر ازپرسنل شرکت شاغل در بانک، ضمن همکاری با پرسنل رسمی برای موفقیت بانک تلاش می کنند و باید قدردان زحمات این همکاران ساعی باشیم.

معاون مدیرعامل در امورسرمایه های انسانی با تاکید برلزوم نگاه یکسان و همسویی بیشتر پرسنل رسمی و شرکتی افزود:زحمات پرسنل شرکت خدمات برکسی پوشیده نیست و همواره یکی از دغدغه های مدیریت ارشد بانک ومعاونت امورسرمایه های انسانی نیز بهبود وضعیت معیشت این گروه از همکاران بوده و تاکنون قدم های ارزشمندی برداشته شده است.

ضروری مدیر امور فناوری اطلاعات دراین مراسم ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل شرکت خدمات،ازاقدامات موثر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره برای توجه به وضعیت پرسنل این شرکت تقدیر و تشکر کرد. منصوری مدیرعامل شرکت خدمات تجارت نیز با قدردانی از عملکرد رضایت بخش کارکنان شرکت خدمات در مدیریت امور فناوری اطلاعات، با اهدای لوح و هدیه نقدی از آن ها تقدیر به عمل آورد.

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

سلامی‌چو‌ بوی‌خوش‌آشنایی
بدان  مردم  دیده  روشنایی
درودی چو  نور دل پارسایان
بدان شمع خلوتگه پارسایی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (34).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تقدير از پرسنل شركت خدمات شاغل در مديريت امور فناوري اطلاعات (كد 2185)