•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

بيمه اموال و اثاثيه همكاران شركت خدمات تجارت شاغل در بانك تجارت (كد 2084)

به اطلاع كليه پرسنل شاغل در بانك تجارت مي رساند:

شركت خدمات تجارت اقدام به صدور بيمه نامه پوشش كامل و جامع اموال و اثاثيه نموده است لذا پرسنل متقاضي مي توانند با توجه به شرايط ذيل تا تاريخ 1400/01/21 نسبت به تكميل فرم درخواست اقدام نمايند.

جهت تكميل فرم بر روي بنر سايت "سامانه سي آر ام" كليك كنيد و پس از ورود به سامانه از قسمت "ثبت اطلاعات جديد فرم" فرم بيمه اموال و اثاثيه را انتخاب و سپس تكميل نماييد.

شرايط بیمه نامه اثاثیه و لوازم منزل مسکونی
موضوع این بيمه نامه عبارت است از بیمه اثاثیه و لوازم منزل مسکونی کارکنان شاغل پرسنل خدمات تجارت از سوي بيمه تجارت نو در قبال خطرات آتش سوزی (حریق ،انفجار ،صاعقه )سرقت ،سیل ،زلزله وآتشفشان؛ ضایعات ناشی از ترکیدگی لوله آب و فاضلاب ، طبق قوانین و مقررات و عرف بیمه در ایران  و همچنین شرایط عمومی بیمه نامه آتش سوزی مي باشد.
کلیه لوازم و اثاثیه ملک محل سکونت پرسنل فوق الذکر اعم از ملکی یا استیجاری که آدرس آن از طریق خود پرسنل اعلام مي گردد.
تبصره 1: لوازم و اثاثیه کلیه پرسنل شاغل كه در محلی که عرفا" در آن زندگی می کنند تحت پوشش قرارداد مذکور می باشند و اقلامی  که در اماکنی که به عنوان ییلاق و قشلاق و یا تفریحی از آن استفاده می نمایند مشمول این قرارداد نمی باشند.
تبصره 2: درصورت تغيير مكان بيمه شده مراتب از سوي پرسنل حداكثر ظرف مدت 3 روز به صورت مكتوب به شركت خدمات تجارت اعلام گردد.
حداکثر سرمایه تحت پوشش برای اثاثیه و وسایل هر یک از پرسنل 1،550،000000 ریال با پرداخت مبلغ 1،740،185 ریال حق بیمه سالیانه می باشد که این مبلغ در اولين پرداخت حقوق پس از انعقاد قرارداد كسر مي گردد. لازم به توضيح است هريك از اقلام موجود در منازل مسكوني تا سقف ارزش ياد شده در كليه خطرات به جز سرقت تحت پوشش مي باشند لذا حداكثر مبلغ پوشش در مواقع سرقت نهايتاٌ تا سقف 550،000،000 ريال خواهد بود.
تبصره 3: در بیمه نامه صادره سرمایه کل حداکثر به مبلغ سرمایه اعلام شده توسط بیمه گذار می باشد ولی هر یک از اقلام موجود در منزل مسکونی مربوطه می تواند پوشش بیمه ای تا سقف ارزش روز مورد بیمه را داشته باشد .
 پرسنل می بایست پس از وقوع حادثه مراتب را ظرف مدت حداكثر 3 روز به همراه اسناد و مدارك مثبته به خدمات تجارت اعلام کتبی نماید.
تبصره 4: منظور از زمان وقوع حادثه در خصوص سرقت، تاریخی است که نیروی انتظامی در گزارش تنظیمی تایید می کند و درخصوص آتش سوزی تاریخی است که سازمان آتش نشانی اعلام می نماید و در صورتی که
آتش سوزی توسط زیان دیده مهار گردد تاریخ وقوع آن طبق استشهادیه محلی تنظیم می گردد .
تبصره 5: در صورت وقوع هریک از خطرات فوق قبل از پاکسازی مواضع آسیب دیده ؛ می بایست توسط پرسنل از محل عکس و فیلم تهیه شده و به رویت کارشناس اعزامی از سوی شرکت بیمه گر رسیده باشد .      
تبصره 6 : در صورت تعدد و دفعات وقوع سرقت مورد بیمه در طول قرارداد تا سقف ارزش سرمایه بیمه شده برای مدت این قرارداد یک سال شمسی و از ساعت صفر 1399/12/01 مي باشد.

بهره اي از كلام وحي

وَإِذَا النُّجُومُ انكَدَرَتْ
سوره التكوير, آيه 2
و آنگه كه ستارگان همى ‏تيره شوند

امروز با حافظ

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
گل‌درانديشه كه‌چون عشوه كند دركارش
دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتكارش

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (21).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بيمه اموال و اثاثيه همكاران شركت خدمات تجارت شاغل در بانك تجارت (كد 2084)