•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

برگزاري جلسه با مسئولين بيمه تكميلي (كد 1921)

پيرو جلسه برگزار شده ازطريق ويدئو كنفراس روز دوشنبه مورخ 99/05/13 و طرح مشكلات درخصوص بيمه تكميلي ايران از سوي سرپرستان شهرستانها، روز سه شنبه مورخ 99/05/14 از مسئولين محترم بيمه ياد شده دعوت و ضمن طرح موضوعات اعلام شده و بررسي لازم، متعهد شدند مسائل را به نحو مقتضي رسيدگي و رفع موانع نمايند . همچنين مقررشد درصورت تاخير پرداخت هزينه بيمه تكميلي خارج از وقت مقرر و يا وجود هرگونه اشكال كلي و فراگير صرفا سرپرستان شركت در تهران و شهرستان موضوع را با آقاي خسروي مدير مالي و اداري شركت انديشه پوشش  ‌( رابط بيمه ايران با شركت ) با شماره تلفن ثابت 02166975138 و يا شماره همراه 09122207591 مطرح و پي گيري نمايند هچنين شماره تماس سرپرستان دراختيار آقاي خسروي قرارگرفت تا نتيجه تعامل بيشتر شود .

                                                                        روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست
منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تـاراست و ره وادی ایمـن درپیش
آتش طــور کـجا موعــد دیـدار کـجاست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (37).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت برگزاري جلسه با مسئولين بيمه تكميلي (كد 1921)