•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

برگزاري اولين جلسه ويدئو كنفراس مديرعامل، هيات مديره و مديران شركت با سرپرستان استانها (كد 1919)

ضمن عرض تشكر از مديران ارشد و پايوران بانك تجارت علي الخصوص بخش فن آوري و اطلاعات اولين جلسه غير حضوري با سرپرستان شركت در استانها از طريق ويدئو كنفرانس در محل دفتر مركزي شركت برگزار و مدير عامل شركت با آغاز سخن درباره اهداف شركت مطالبي را ايراد نموده و به سرپرستان توصيه داشتند، همگي تلاش كنند تا هماهنگي و همراهي شركت با بانك بهبود و به نحو مقتضي افزايش يابد . اعضاي هيات مديره نيز نقطه نظرات خود را به سمع شنوندگان رساندند . دراين جلسه كارشناس دعوت شده از بانك درخصوص فروش خدمات بانكي (‌ موبايل بانك ) توضيحاتي را ارائه نمودند و سرپرستان نيز سوالات و مسائل مربوط به پرسنل و مناطق خود را مطرح نمودند.

                                                                        روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّيْلَ وَالْنَّهَارَ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالْنُّجُومُ مُسَخَّرَاتٌ بِأَمْرِهِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره النحل, آيه 12"
و شب و روز و خورشيد و ماه را براى شما رام گردانيد و ستارگان به فرمان او مسخر شده ‏اند مسلما در اين [امور] براى مردمى كه تعقل مى‏ كنند نشانه‏ هاست 

امروز با حافظ

رسيد مژده که ايام غم نخواهد ماند
چنان نماند چنين نيز هم نخواهد ماند
من ار چه در نظر يار خاکسار شدم
رقيب نيز چنين محترم نخواهد ماند

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (35).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت برگزاري اولين جلسه ويدئو كنفراس مديرعامل، هيات مديره و مديران شركت با سرپرستان استانها (كد 1919)