• شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

 • فرا رسیدن شب های قدر گرامي باد

  فرا رسیدن شب های قدر گرامي باد

 • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

 • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

اطلاعيه خدمات رفاهي (كد 1913)

 با توجه به توافق صورت گرفته مقرر شد پرسنل شركت خدمات تجارت شاغل در بانك تجارت با شرايط ذيل از خدمات مجموعه آهوان (چابكسر) استفاده نمايند.
-اسكان و پذيرايي پرسنل شامل (كارمند، همسر،فرزند، پدر ، مادر) بوده و هزينه هر نفر در هر شب در آپارتمان و ويلا به ترتيب 40.000 و 80.000 ريال و صبحانه هر وعده 92.000 ريال و وروديه هر خانواده در هر واحد 250.000 ريال ميباشد كه از بابت عوارض و ماليات برارزش افزوده به ميزان 9 درصد اضافه خواهد شد كه توسط متقاضي پرداخت مي گردد.

-از بابت استفاده از رستوران جهت صرف ناهار و شام مشمول 20 درصد تخفيف بوده و در صورت تمايل ميتوانند هزينه هاي رستوران را بدون پيش پرداخت و بصورت اقساط 8 ماهه از طريق كسر از حقوق ماهانه و متقاضي ميبايستي در محل هتل يك فرم وكالت اختيار برداشت از حقوق را امضاء كرده و از بابت اقساط مبلغ 300.000 ريال در محل هتل پرداخت نمايد.
-در صورت تقاضاي وابستگان درجه يك شامل (خانواده هاي برادر و خواهر)ميتوانند همانند ساير كاركنان خدمات تجارت از نرخ مصوب شركت مسافرتي آهوان استفاده نمايند و در صورت استفاده از رستوران مشمول 20 درصد تخفيف بوده كه هزينه آن را در محل هتل پرداخت خواهند كرد.
-اطفال زير 6 سال بدون استفاده از تخت و صبحانه بصورت رايگان بوده و در غير اينصورت همانند بزرگسالان محاسبه خواهد شد.
-در صورت درخواست اتاق در ايام تعطيلات و پرتردد و آخر هفته (از چهارشنبه تا جمعه)، خدمات فوق الذكر مطابق جدول شماره (8) ويژه كاركنان خدمات تجارت محاسبه مي گردد.
-پرسنل مي بايست بابت هزينه هاي اقامت، ورودي، عوارض و ماليات بر ارزش افزوده را هنگام ثبت نام بپردازد.

پرسنل مي توانند جهت ثبت نام و رزرواسيون با شماره تلفن هاي 41889 و 88712928 تماس حاصل نمايند.

جهت مشاهده تعرفه اتاق هاي هتل تفريحي آهوان كليك كنيد.

بهره اي از كلام وحي

ثُمَّ كُلِي مِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُكِي سُبُلَ رَبِّكِ ذُلُلًا يَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِيهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَةً لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره النحل, آيه 69"
سپس از همه ميوه‏ ها بخور و راههاى پروردگارت را فرمانبردارانه بپوى [آنگاه] از درون [شكم] آن شهدى كه به رنگهاى گوناگون است بيرون مي ‏آيد در آن براى مردم درمانى است راستى در اين [زندگى زنبوران] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه [قدرت الهى] است

امروز با حافظ

عيب رندان مکن‌اي زاهد پاکيزه سرشت
که گناه  دگران بر تو  نخواهند  نوشت
من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش
هر کسي‌ آن دروَد عاقبت کار که کشت

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (7).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعيه خدمات رفاهي (كد 1913)