•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

اطلاعيه خدمات رفاهي (كد 1913)

 با توجه به توافق صورت گرفته مقرر شد پرسنل شركت خدمات تجارت شاغل در بانك تجارت با شرايط ذيل از خدمات مجموعه آهوان (چابكسر) استفاده نمايند.
-اسكان و پذيرايي پرسنل شامل (كارمند، همسر،فرزند، پدر ، مادر) بوده و هزينه هر نفر در هر شب در آپارتمان و ويلا به ترتيب 40.000 و 80.000 ريال و صبحانه هر وعده 92.000 ريال و وروديه هر خانواده در هر واحد 250.000 ريال ميباشد كه از بابت عوارض و ماليات برارزش افزوده به ميزان 9 درصد اضافه خواهد شد كه توسط متقاضي پرداخت مي گردد.

-از بابت استفاده از رستوران جهت صرف ناهار و شام مشمول 20 درصد تخفيف بوده و در صورت تمايل ميتوانند هزينه هاي رستوران را بدون پيش پرداخت و بصورت اقساط 8 ماهه از طريق كسر از حقوق ماهانه و متقاضي ميبايستي در محل هتل يك فرم وكالت اختيار برداشت از حقوق را امضاء كرده و از بابت اقساط مبلغ 300.000 ريال در محل هتل پرداخت نمايد.
-در صورت تقاضاي وابستگان درجه يك شامل (خانواده هاي برادر و خواهر)ميتوانند همانند ساير كاركنان خدمات تجارت از نرخ مصوب شركت مسافرتي آهوان استفاده نمايند و در صورت استفاده از رستوران مشمول 20 درصد تخفيف بوده كه هزينه آن را در محل هتل پرداخت خواهند كرد.
-اطفال زير 6 سال بدون استفاده از تخت و صبحانه بصورت رايگان بوده و در غير اينصورت همانند بزرگسالان محاسبه خواهد شد.
-در صورت درخواست اتاق در ايام تعطيلات و پرتردد و آخر هفته (از چهارشنبه تا جمعه)، خدمات فوق الذكر مطابق جدول شماره (8) ويژه كاركنان خدمات تجارت محاسبه مي گردد.
-پرسنل مي بايست بابت هزينه هاي اقامت، ورودي، عوارض و ماليات بر ارزش افزوده را هنگام ثبت نام بپردازد.

پرسنل مي توانند جهت ثبت نام و رزرواسيون با شماره تلفن هاي 41889 و 88712928 تماس حاصل نمايند.

جهت مشاهده تعرفه اتاق هاي هتل تفريحي آهوان كليك كنيد.

بهره اي از كلام وحي

وَهُوَ الَّذِي مَدَّ الأَرْضَ وَجَعَلَ فِيهَا رَوَاسِيَ وَأَنْهَارًا وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ جَعَلَ فِيهَا زَوْجَيْنِ اثْنَيْنِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره الرعد, آيه 3"
و اوست كسى كه زمين را گسترانيد و در آن كوهها و رودها نهاد و از هر گونه ميوه‏اى در آن جفت جفت قرار داد روز را به شب مي ‏پوشاند قطعا در اين [امور] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه ‏هايى وجود دارد

امروز با حافظ

فاش میگویم و از گفته خود دلشادم
بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم
طایرگلشن قدسم چه دهم شرح فراق
که در این دامگه حادثه چون افتادم

اوقات شرعی