•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

جلسه مديرعامل شركت اعضاي هيات مديره با معاون اداره خزانه داری و حسابداری کل جناب آقاي افلاكي (كد 1846)

جلسه مدير عامل، اعضاي هيات مديره شركت و مديران شركت با معاون اداره خزانه داري و حسابداري كل بانك تجارت  جناب آقاي افلاكي  روز سه شنبه مورخ 99/02/23 در محل دفتر مركزي شركت برگزار و  مدير عامل ضمن خوشامدگويي به ايشان موضوع افزايش سطح فن آوري اطلاعات و همچنين زمينه سازي بستر استفاده از برنامه برسا براي شركت كه از برنامه هاي موثر و مورد بهره برداري بانك مي باشد را مطرح و داشتن افق بلند و انجام كارشناسي لازم در راستاي بهبود فرايند ها را تاكيد نمودند .

  ساير مديران هم درخصوص وضعيت برخي قراردادها و اصلاح هزينه كه مرتبط به ايشان بود بحث و گفتگو نمودند . آقاي افلاكي نيز اذعان نمودند دريافت مجوزات مربوطه  براي استقرار برنامه برسا را براي شركت پي گيري و درخصوص كارهاي ارجاع شده به مجموعه تحت امر ايشان همكاري و مساعدت خواهند نمود . 

  روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

يُنبِتُ لَكُم بِهِ الزَّرْعَ وَالزَّيْتُونَ وَالنَّخِيلَ وَالأَعْنَابَ وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَةً لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره النحل, آيه 11"
به وسيله آن كشت و زيتون و درختان خرما و انگور و از هر گونه محصولات [ديگر] براى شما مي‏روياند قطعا در اينها براى مردمى كه انديشه مي‏كنند نشانه‏ اى است.

امروز با حافظ

دل میرود ز دستم صاحب دلان خدا را
دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی‌شكستگانيم ‌ای‌باد‌شرطه‌برخیز
باشد که باز بینیم دیدار آشنا را

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (27).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه مديرعامل شركت اعضاي هيات مديره با معاون اداره خزانه داری و حسابداری کل جناب آقاي افلاكي (كد 1846)