•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

جلسه مديرعامل و اعضاي هيات مديره با آقاي كبوتريان مديرعامل شركت طراحان كيفيت (كد 1840)

جلسه مدير عامل و اعضاي هيات مديره و سرپرست برنامه ريزي و فناوري اطلاعات شركت با مدير عامل شركت طراحان كيفيت كيهان (مشاور سيستم مديريت يكپارچه و برنامه ريزي استراتژيك شركت خدمات تجارت) به منظور گزارش وضعيت پيشرفت ارتقاي سيستم هاي مديريتي و همچنين برنامه ريزي استراتژيك شركت روز شنبه مورخ 99/02/20 برگزار گرديد. 

در اين جلسه، مدير عامل شركت طراحان كيفيت جناب آقاي كبوتريان درخصوص استانداردهاي كيفيت و اجزاي آن از جمله روشهاي اجرايي و تاثير آنها در بهبود عملكرد كاركنان، بهبود عوامل زيست محيطي و همچنين پيش گيري از مخاطرات شغلي توضيحاتي ارائه نمودند و ابراز اميدواري كردند بتوانند با ارائه مشاوره در زمينه هاي مورد نياز در بهبود انجام امور شركت موثر واقع شوند . آقاي منصوري هم با تاكيد بر بازخور عملي پياده سازي استانداردها و برنامه ها در رفتار سازماني كاركنان، بر تدوين موثر تر شاخص هاي ارزيابي و سوق يافتن فعاليت شركت مشاور، علاوه بر فعاليتهاي جاري به آسيب شناسي ارتباطي و عملكردي شركت خدمات تجارت تاكيد نمودند . شناسايي ريسكها و انجام اقدام كنترلي به موقع نيز از مواردي بود كه آقاي رحيمي اشاره نمودند .


روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

دوش دیـدم کـه مـلایـک در میـخانه زدند
گـل آدم بسـرشتنـد و بــه پیمـانــه زدنـد
سـاکنان حـرم ستــر و عفــاف ملکـــوت
بــا مـن راه نشیـن بـاده مـستانـه زدنـد

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (30).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه مديرعامل و اعضاي هيات مديره با آقاي كبوتريان مديرعامل شركت طراحان كيفيت (كد 1840)