•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15 خرداد تسليت باد.

    سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15...

جلسه مدير عامل و اعضاي هيات مديره شركت با مدير عامل، اعضا هيات مديره و پرسنل بيمه تجارت فردا

روز پنچ شنبه مورخ 99/02/25 مدير عامل، اعضاي هيات مديره و كاركنان شركت بيمه تجارت فردا باحضور در دفتر مركزي شركت با مدير عامل شركت و اعضاي هيات مديره ملاقات و گفتگو نمودند . دراين ديدار خانم بافنده مديرعامل شركت بيمه تجارت فردا ازعملكرد و گردش مالي گذشته شركت بيمه گزارش دادند، و ابراز اميدواري كردند با توجه به تصميات گرفته شده در سال جديد، وضعيت متفاوتي براي بيمه رقم خواهد خورد.

 آقاي منصوري هم ضمن اعلام حمايت خود براي فراهم شدن شرايط به منظور  پيشبرد اهداف تعيين شده، تأكيد نمودند با بهره گيري از پتانسيل هاي موجود، و با رويكرد توسعه فعاليت ها مي بايست خدمات بيمه اي هرچه بهتر و مطابق بابهترين شرايط روز، به مشتريان ارائه گردد  و نيز مقررگرديد درخصوص ارتقاء پرتفوي شركت بيمه تا مبلغ دو هزار ميليارد ريال اقدام لازم توسط مديرعامل و اعضاء هيات مديره شركت صورت پذيرد.


روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
گل‌درانديشه كه‌چون عشوه كند دركارش
دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتكارش

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (14).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت جلسه مدير عامل و اعضاي هيات مديره شركت با مدير عامل، اعضا هيات مديره و پرسنل بيمه تجارت فردا