•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • حلول سال 1399 مبارك باد

    حلول سال 1399 مبارك باد

تجليل از بانوان همكار به مناسبت روز زن

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) بزرگترين بانوي جهان و بزرگداشت مقام زن، آقاي نيك اختر مديرعامل محترم و آقاي امرائي عضو محترم هيات مديره شركت با بانوان دفتر مركزي ديدار كردند.

در اين ديدار آقاي نيك اختر ضمن تبریک میلاد با سعادت و روز مادر به همکاران ، در خصوص سجاياي اخلاقي حضرت فاطمه (س) و ابعاد شخصيت والاي ايشان صحبت كردند و  با ذکر چند حدیث از بانوان حاضر در جلسه خواستند، هم چون همیشه پیرو راستین آن حضرت باشند زيرا كه حضرت فاطمه (س) اسوه اخلاق و تبلور حيا و عفت براي همه زنان عالم است، همچنين آقاي امرائي در اين جلسه ضمن تبريك اين مناسبت به جایگاه و نقش زن و مادر در نظام هستی اشاره كردند. و در پايان نيز ، با اهداء گل و هدايايي ازبانوان همكار تقدیر بعمل آمد.

بهره اي از كلام وحي

وَمِنْ آيَاتِهِ يُرِيكُمُ الْبَرْقَ خَوْفًا وَطَمَعًا وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَيُحْيِي بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
"سوره الروم, آيه 24"
و از نشانه‏ هاى او [اينكه] برق را براى شما بيم ‏آور و اميدبخش مينماياند و از آسمان به تدريج آبى فرو ميفرستد كه به وسيله آن زمين را پس از مرگش زنده مي‏ گرداند در اين [امر هم] براى مردمى كه تعقل مي‏ كنند قطعا نشانه‏ هايى است.

امروز با حافظ

بیا تاگل‌برافشانیم ومی درساغر اندازیم
فلک‌راسقف‌بشکافیمو طرحی‌نودراندازیم
اگرغم‌لشکر انگیزد که‌خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم تازیم وبنیادش براندازیم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (25).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تجليل از بانوان همكار به مناسبت روز زن