•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

اطلاعيه صندوق (كد 1787)

بسمه تعالي

اعضاي محترم صندوق پس انداز شركت خدمات تجارت:
با عنايت به عدم اطلاع از نحوه ثبت نام و يا سير ثبت نام در سامانه اينترنت بانك برخي كاركنان محترم جهت دريافت وام، بدينوسيله مراحل ورود تا ثبت نهايي به شرح ذيل به اطلاع مي رساند.

 

درنهايت جهت پيگيري و حصول اطمينان از تأييد ضامن و آگاهي از تاريخ ارسال به قسمت پيگيري درخواست مراجعه و جهت آگاهي از زمان پرداخت به اخبار و اطلاعيه هاي مندرج در سايت شركت مراجعه نمايند.
شايان ذكر است درصورت تعدد اشتباه در ثبت رمز عبور و اعلام مسدودي به شماره 09308417183 اطلاع رساني نماييد. (فقط از طريق پيامك، و در مدت 48 ساعت رفع اشكال و پاسخ داده خواهد شد)
* مبلغ وام عادي (صندوق رفاه) معادل دو برابر عضويت پرسنل (قابل رويت در قسمت حسابها سامانه ثبت وام) مي باشد به منظور بهره برداري از سقف وام هاي مصوب امكان افزايش سپرده عضويت نيز مي باشد.

بهره اي از كلام وحي

وَهُوَ الَّذِي مَدَّ الأَرْضَ وَجَعَلَ فِيهَا رَوَاسِيَ وَأَنْهَارًا وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ جَعَلَ فِيهَا زَوْجَيْنِ اثْنَيْنِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره الرعد, آيه 3"
و اوست كسى كه زمين را گسترانيد و در آن كوهها و رودها نهاد و از هر گونه ميوه‏اى در آن جفت جفت قرار داد روز را به شب مي ‏پوشاند قطعا در اين [امور] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه ‏هايى وجود دارد

امروز با حافظ

ای بی‌خبر بکوش که صاحب خبر شوی
تــا راهــــرو نباشی کی راهـبر شوی
در مکــتب حقـایق پیـش ادیب عشق
هان ای‌پسر بکوش که‌روزی‌پدر‌‌ شوی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (23).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعيه صندوق (كد 1787)