•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  •  عید سعيد فطر مبارك

    عید سعيد فطر مبارك

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

بازدید مدیرعامل شرکت خدمات تجارت از شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت

با توجه به گسترش دامنه فعالیت شرکت خدمات تجارت در تمامی زمینه ها و امور خدماتی و مصوبه هیات مدیره شرکت 92/10/09 درخصوص خرید یا ثبت یک شرکت وصول مطالبات درجهت ایجاد ارتباطات وسیع و گسترده با کلیه مراجع قانونی، قضایی، اداری و دولتی، مدیرعامل شرکت خدمات تجارت به همراه مدیر امور حقوقی و مدیر وصول مطالبات در راستای اهداف شرکت، روز چهارشنبه مورخ 92/11/02 از دفتر مرکزی شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت بازدید به عمل آوردند.


این شرکت در تاریخ 86/01/02 تاسیس و در حال حاضر حدود 800 نفر پرسنل دارد . طی این بازدید آقای ناصر تاهباز مدیر عامل شرکت، توضیحاتی در خصوص نحوه پیگیری و روند وصول پرونده های ارجاعی شرکت  به مدیران شرکت خدمات تجارت ارائه نمودند و حاضرین ضمن اشاره به نقاط مثبت عملکرد و نقش این شرکت در زنجیره ارزشی بانک ها، به لزوم توسعه همکاری های فی مابین و فعالیت شرکت در وصول مطالبات بانک ها و موسسات مالی و اعتباری دیگر در راستای همیاری در بهبود وضعیت اقتصادی کشور در زمینه مطالبات معوق تاکید نمودند.

گزارش تصويري:

 

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
گل‌درانديشه كه‌چون عشوه كند دركارش
دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتكارش

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (3).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بازدید مدیرعامل شرکت خدمات تجارت از شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت