• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

برگزاري مراسم معارفه مدير امور مالي شركت خدمات تجارت

مراسم توديع و معارفه مديران سابق و جديد مالي شركت خدمات تجارت برگزار شد. طي حكمي از سوي مديرعامل شركت خدمات تجارت، آقاي محمدرضا صادق قزويني به عنوان مدير امور مالي منصوب شد كه مراسم معارفه ايشان با حضور مديران شركت و پرسنل امور مالي برگزارشد.

در اين مراسم، آقاي قربي با تقدير از زحمات آقاي محمد مختاري مدير سابق مالي شركت و پرسنل امور مالي، تغييرات اخير مديريتي را در جهت ايجاد جهش سازماني عنوان كرد و به روزرساني فرايندها ، تقسيم كار سازماني و ايجاد انضباط مالي را خواسته هاي خود از مديريت جديد امور مالي عنوان كرد. آقاي صادق قزويني، داراي سوابق مختلف مديريتي در زمينه مالي در موسسات گوناگون مي باشند.

بهره اي از كلام وحي

 

فَالِقُ الإِصْبَاحِ وَجَعَلَ اللَّيْلَ سَكَنًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ حُسْبَانًا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ
"سوره انعام آيه 96"
او شكافنده صبح است و شب را مايه آرامش و خورشيد و ماه را وسيله حساب قرار داده است، اين اندازه گيري خداوند تواناي دانا است.

امروز با حافظ

عيب رندان مکن‌اي زاهد پاکيزه سرشت
که گناه  دگران بر تو  نخواهند  نوشت
من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش
هر کسي‌ آن دروَد عاقبت کار که کشت

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (24).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت برگزاري مراسم معارفه مدير امور مالي شركت خدمات تجارت