• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

معارفه مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت

بسمه تعالي

 

طي حكمي از سوي مديرعامل شركت خدمات تجارت ، آقاي جمال الدين شيخ انصاري به عنوان مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت منصوب شد و مراسم معارفه ايشان با حضور نمايندگان محترم اداره مهندسي بانك تجارت و مديران شركت برگزار شد.

در اين مراسم آقاي قربي با اشاره به سوابق ارزشمند اجرائي آقاي شيخ انصاري، هدف شركت خدمات تجارت از ورود به بحث تاسيسات را ايجاد آرامش خاطر در مجموعه بانك تجارت برشمردند و با اشاره به بازار رو به رشد خدمات تاسيسات در كشور، ماموريت آينده واحد تاسيسات را ورود به اين بازار و تقويت مهارت هاي كاركنان جهت انجام طيف وسيع تر خدمات دانستند.
در اين مراسم، همچنين از خدمات ارزشمند آقاي رضا حقي، مدير پيشين واحد فني مهندسي و شركت آلتين بتن كه امور مشاوره شركت را به عهده داشتند تقدير و تشكر بعمل آمد.
آقاي شيخ انصاري، داراي سوابق مختلف اجرائي در امور تاسيسات مي باشند.

بهره اي از كلام وحي

ثُمَّ كُلِي مِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُكِي سُبُلَ رَبِّكِ ذُلُلًا يَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِيهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَةً لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره النحل, آيه 69"
سپس از همه ميوه‏ ها بخور و راههاى پروردگارت را فرمانبردارانه بپوى [آنگاه] از درون [شكم] آن شهدى كه به رنگهاى گوناگون است بيرون مي ‏آيد در آن براى مردم درمانى است راستى در اين [زندگى زنبوران] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه [قدرت الهى] است

امروز با حافظ

در نظربازي ما بي‌خبران حيرانند
من‌چنينم‌که‌نمودم‌دگر ايشان‌دانند
عاقلان  نقطه  پرگار  وجودند  ولي
عشق‌داند‌که‌دراين‌دايره‌سرگردانند

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (4).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت معارفه مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت