• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 96،اقتصاد مقاومتي توليد - اشتغال

    سال 96،اقتصاد مقاومتي توليد - اشتغال

معارفه مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت

بسمه تعالي

 

طي حكمي از سوي مديرعامل شركت خدمات تجارت ، آقاي جمال الدين شيخ انصاري به عنوان مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت منصوب شد و مراسم معارفه ايشان با حضور نمايندگان محترم اداره مهندسي بانك تجارت و مديران شركت برگزار شد.

در اين مراسم آقاي قربي با اشاره به سوابق ارزشمند اجرائي آقاي شيخ انصاري، هدف شركت خدمات تجارت از ورود به بحث تاسيسات را ايجاد آرامش خاطر در مجموعه بانك تجارت برشمردند و با اشاره به بازار رو به رشد خدمات تاسيسات در كشور، ماموريت آينده واحد تاسيسات را ورود به اين بازار و تقويت مهارت هاي كاركنان جهت انجام طيف وسيع تر خدمات دانستند.
در اين مراسم، همچنين از خدمات ارزشمند آقاي رضا حقي، مدير پيشين واحد فني مهندسي و شركت آلتين بتن كه امور مشاوره شركت را به عهده داشتند تقدير و تشكر بعمل آمد.
آقاي شيخ انصاري، داراي سوابق مختلف اجرائي در امور تاسيسات مي باشند.

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (29).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت معارفه مدير واحد فني مهندسي شركت خدمات تجارت