• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

اطلاعيه خدمات خشكشويي

اطلاعيه

واحد خشكشوئي بانك واقع در خيابان طالقاني پاركينگ ساختمان اعتبارات به جهت افزايش سطح خدمات دهي به پرسنل محترم شاغل (رسمي، قراردادي، شركتي)، بازنشستگان محترم و همچنين خانواده محترمشان علاوه بر خدمات جاري آمادگي ارائه خدمات به صورت دريافت و تحويل البسه در محل كار همكاران عزيز مي باشد.

لذا همكاران محترم مي توانند با شماره تلفن 66483475 سفارش خود را اعلام تا در اسرع وقت نسبت به دريافت البسه و همچنين تحويل آن در حداقل زمان اقدام گردد.
ضمناً ساعت خدمات دهي از ساعت 8 الي 17 مي باشد. (پنج شنبه ها از ساعت 8 الي 13)
ليست قيمت و شرايط در نظرگرفته شده جهت همكاران شاغل و بازنشستگان محترم در سايت شركت خدمات تجارت www.kh-tejarat.com قابل مشاهده مي باشد.

 
شركت خدمات تجارت
ارائه دهنده خدمات به خانواده بزرگ بانك تجارت

بهره اي از كلام وحي

وَهُوَ الَّذِي مَدَّ الأَرْضَ وَجَعَلَ فِيهَا رَوَاسِيَ وَأَنْهَارًا وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ جَعَلَ فِيهَا زَوْجَيْنِ اثْنَيْنِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره الرعد, آيه 3"
و اوست كسى كه زمين را گسترانيد و در آن كوهها و رودها نهاد و از هر گونه ميوه‏اى در آن جفت جفت قرار داد روز را به شب مي ‏پوشاند قطعا در اين [امور] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه ‏هايى وجود دارد

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (32).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعيه خدمات خشكشويي