• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

لينك شركت در انتخابات كميته انضباطي شركت خدمات تجارت

همكاران گرامي
 با سلام
احتراما در خصوص برگزاري انتخابات كميته انضباطي شركت به اطلاع مي رساند، با توجه به حد نصاب نرسيدن شركت كنندگان اين انتخابات در مهلت مقرر، تشكيل اين كميته و همچنين قرعه كشي 20 جايزه نقدي هركدام به مبلغ 1.500.000 ريال امكانپذير نشده است.  لذا لازم است كليه همكاران محترم در خصوص شركت در انتخابات به صورت اينترنتي و از طريق وب سايت  شركت در اسرع وقت اقدام نموده و دو نفر از بين سه نفر كانديداي تاييد شده را براي عضويت در كميته انتخاب نمايند.
فرصت شركت در اين انتخابات از بعد از ظهر امروز شنبه مورخ 22 مهر ماه 96 به مدت يك هفته خواهد بود و اسامي برندگان قرعه كشي نيز تا 4 آبان ماه اعلام خواهد شد.

شرايط شركت در انتخابات:
- كليه كاركنان شركت خدمات تجارت در تهران و كليه شهرستانها كه داراي كد پرسنلي معتبر هستند مي توانند در اين انتخابات شركت كنند.
- در صورتيكه بيش از يك بار اين فرم را تكميل كنيد تمامي پاسخ هاي شما حذف خواهد شد.

لينك شركت در انتخابات كميته انضباطي شركت خدمات تجارت

 

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (4).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت لينك شركت در انتخابات كميته انضباطي شركت خدمات تجارت