• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

مدیرعامل جدید شرکت خدمات تجارت معرفی شد

  طی حکمی از سوی مدیرعامل  محترم بانک تجارت ، جناب آقاي رضا قربی به عنوان مدیرعامل  شرکت خدمات تجارت منصوب شد. 
به گزارش روابط عمومی, در جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت خدمات تجارت ، جناب آقاي ابراهیم کاظم پور رئيس هیات مدیره این شرکت با اشاره به زحمات و تلاش های بی دریغ جناب آقاي حسین برات ، مدیرعامل سابق شرکت خدمات تجارت گفت : با توجه به محدودیت های قانونی موجود در خصوص استفاده از نیروهای بازنشسته ، در جلسه روز شنبه نهم اردی بهشت هیات مدیره شرکت خدمات تجارت ، آقاي  رضا قربی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد .
آقاي کاظم پور با بیان اینکه حفظ جایگاه و شان همکاران شرکت خدمات تجارت یکی از دغدغه های اصلی مدیرعامل بانک تجارت است افزود : برنامه های جدیدی در راستای رفاه هرچه بیشتر کارکنان پیش بینی شده  که علاوه بر بهبود وضعیت رفاهی آنان،  تاثیربه سزایی بر افزایش بهره وری و ارتقا عملکرد شرکت خدمات تجارت خواهد داشت .

وی با اشاره به عملکرد مالی تحسین برانگیز شرکت خدمات بانک تجارت در سال 95 گفت : در سالی که گذشت شرکت توانست گزارش شفافی از عملکرد مالی و سودآوری خود ارائه دهد و امیدواریم با حضور آقای قربی که مدیری دقیق و فعال است این روند رو به رشد تداوم یابد . 
آقاي قربی, سابقه فعالیت به عنوان رئيس اداره کارپردازی بانک تجارت را نیز در کارنامه خود دارد.

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

ای بی‌خبر بکوش که صاحب خبر شوی
تــا راهــــرو نباشی کی راهـبر شوی
در مکــتب حقـایق پیـش ادیب عشق
هان ای‌پسر بکوش که‌روزی‌پدر‌‌ شوی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (23).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت مدیرعامل جدید شرکت خدمات تجارت معرفی شد