• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

اطلاعیه در خصوص جشواره خودروي سايپا ويژه كاركنان شاغل در بانك تجارت

به اطلاع كليه همكاران شركت شاغل در بانك مي رساند، با توجه به پيگيري مديرعامل محترم در خصوص بهره مندي پرسنل شركت شاغل در بانك از مزاياي جشواره خودروي سايپا ويژه كاركنان بانك، اين دسته از همكاران مي توانند براي ثبت نام و بهره مندي از مزاياي اين جشنواره از تاريخ 01/12/95 الي 20/12/95 به سايت باشگاه مشتريان بانك تجارت به نشاني (www.tejaratclub.ir ) مراجعه نمايند.
قابل ذكر است، متقاضيان ثبت نام اين جشنواره ابتدا مي بايست گواهي اشتغال بكار خود را از شركت اخذ كنند تا در مراحل ثبت نام در سايت مذكور تصوير آن را آپلود نمايند.
براي كسب اطلاعات بيشتر به آدرس سايت و كانال تلگرام باشگاه مشتريان بانك تجارت مراجعه و يا با شماره هاي زير تماس حاصل نماييد.
www.tejaratclub.ir
telegram.me/club_tejarat
88726182
88729849

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

خرم آنروز کز این منزل ویران بروم
راحت‌جان طلبم و‌از پی‌جانان بروم
گرچه دانم که‌به‌جایی نبرد‌‌ راه‌غریب
من‌به‌بوی سرآن زلف‌پریشان بروم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (38).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعیه در خصوص جشواره خودروي سايپا ويژه كاركنان شاغل در بانك تجارت