• خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

    سال 1402؛ مهار تورم ، رشد توليد

  • نرم نرمك مي رسد اينك بهار

    نرم نرمك مي رسد اينك بهار

بازديد آذربايجان شرقي (كد 2336)

به گزارش روابط عمومی، با حضور حسینی نیا و رحیمی مدیرعامل و نائب رئیس شرکت خدمات تجارت جلسه هماهنگی این شرکت در استان آذربایجان شرقی برگزار شد. در ابتدای این همایش حسین زاده مدیر شعب استان آذربایجان شرقی با ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل و نائب رئیس شرکت خدمات تجارت در استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت: کارکنان شرکت خدمات تجارت نقش تأثیرگذار در تحقق اهداف بانک دارند و با توجه به حضور نیرو های دلسوز در شرکت یقین دارم جایگاه بانک تجارت استان آذربایجان شرقی در بین مناطق بیش از گذشته ارتقا خواهد یافت. وی با یادآوری این مطلب که نیروی انسانی دلسوز و متخصص پشتوانه ای مطمئن برای احراز اهداف سازمانی تلقی می گردد ، گفت: ما در اجرای وظایف محوله، هیچ تفاوتی بین کارکنان شرکتی و رسمی قائل نمی شویم و معیار سنجش کلیه همکاران، عملکرد بهینه و ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.


حسینی نیا مدیرعامل شرکت خدمات تجارت با اشاره به نقش آفرینی آذربایجان و تبریز در تاریخ ایران اسلامی و با تقدیر از تصمیم شجاعانه دکتر اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت در تبدیل نیروهای شرکتی به وضعیت قرارداد مستقیم اظهار داشت: در آستانه 40 سالگی شرکت خدمات تجارت، شاهد بلوغ فکری و ساختاری و اقتصادی این مجموعه هستیم و آماده ایم در صورت تفویض سایر خدمات بانکی، مأموریت محوله را به نحو احسن به سرانجام برسانیم.
وی گفت : شرکت خدمات تجارت با تکیه بر دانش و اشتیاق نیروهای خود، حضور در کسب و کار های نوین را در دستور کار دارد.
رحیمی نائب رئیس شرکت خدمات تجارت نیز با بیان اینکه خدمات چابک از نیروهای چابک نشأت می گیرد؛ اظهار داشت: شرکت های زیرگروه بانک تجارت فقط یک هدف دارند و آن هم پی گیری اهداف بانک است . لذا یقین دارم شرکت خدمات تجارت همسو با تمام ارکان بانک تجارت بیش از گذشته در خدمت رسانی نقش آفرینی خواهد کرد.
در پایان مراسم ، ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ؛ از 23 نفر نیروی شرکتی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

بهره اي از كلام وحي

إِنَّ اللّهَ فَالِقُ الْحَبِّ وَالنَّوَى يُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَمُخْرِجُ الْمَيِّتِ مِنَ الْحَيِّ ذَلِكُمُ اللّهُ فَأَنَّى تُؤْفَكُونَ

"سوره الأنعام, آيه 95"
خداوند شكافنده دانه و هسته است، زنده را از مرده خارج ميسازد و مرده را از زنده، اين است خداي شما پس چگونه از حق منحرف ميشويد؟

امروز با حافظ

چوبشنوی‌سخن‌اهل‌دل‌مگو‌که‌خطاست
سخن‌شناس‌نه‌ای‌جان‌من‌خطا اینجاست
درانـــدرون‌مـن‌خستـــه‌‌دل‌ ندانم‌ کـیست
کـه‌من‌خموشم‌و او درفغان‌و‌ درغوغاست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (8).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home شركت خدمات تجارت بازديد آذربايجان شرقي (كد 2336)