•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

جلسه تجليل از پرسنل بازنشسته شركت (كد 2197)

مراسم تجليل از پرسنل بازنشسته شركت با حضور اعضاي هيات مديره، مديران منابع انساني و فني-مهندسي شركت و حضور 5 نفر از پرسنل بازنشسته روز دوشنبه در محل دفتر مركزي برگزار شد. آقاي بهروزي رئيس هيات مديره شركت به پاس تلاش و زحمات بی دریغ همكاران بازنشسته در طول سال هاي خدمت از ايشان تجليل نمود. آقاي منصوري مديرعامل شركت نيز از پرسنل بازنشسته كه با وظیفه شناسي و تلاش در جهت اعتلای نام بانک اهتمام ورزیده و با احترام و اکرام به ارباب رجوع، انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی و حفظ حقوق مردم موجبات توفیق بانك را فراهم آورده اند قدرداني نمود. آقايان رحيمي، زرگر، امرائي، بازرگان و گودرزي نيز طي جملات كوتاهي از همكاران بازنشسته قدرداني نمودند. در پايان لوح تقدير و هدايايي از طرف شركت و صندوق رفاه كاركنان اهدا گرديد.

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

مرا‌عهديست بـاجانان که‌تاجان دربدن دارم
هواداران کويش راچوجان خويشتن دارم
صفاي‌خلوت خاطر ازآن شمع چگل جويم
فروغ چشم و نوردل ازآن ماه ختن دارم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (4).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home شركت خدمات تجارت جلسه تجليل از پرسنل بازنشسته شركت (كد 2197)