مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

آقاي دولت آبادي مدیر عامل بانک تجارت با حضور در شرکت خدمات تجارت ضمن بازدید از واحدهای مختلف، با...

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 98، رونق توليد

    سال 98، رونق توليد

  • مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

    مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

کاهش زمان صدور دفترچه بیمه به کمتر از 25 دقیقه

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کاهش زمان صدور دفترچه بیمه های درمانی به کمتر از 25 دقیقه خبر داد.

ˈسیدعبدالله عمادیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش صندوق بیمه خدمات درمانی با ارتقای سامانه نظام پرداخت روستاییان در کل کشور، زمینه مشارکت مستمر در طرح پایلوت نظام ارجاع و پزشک خانواده در شهرهای 20 هزار تا 50 هزار نفر را فراهم کرد و در جهت پالایش و شفاف سازی بانک اطلاعاتی روستاییان، عشایر و شهرهای زیر 20 هزار نفر گام برداشت.

وی اظهار داشت: از اهم اقدامات وزارتخانه در این بخش،به غیر از کاهش مدت زمان صدور دفترچه به کمتر از 25 دقیقه در سطح کشور،ایجاد بانک اطلاعات جامع لوازم و تجهیزات پزشکی، انجام مقدمات تشکیل سازمان بیمه سلامت، ایجاد امکان صدور اولیه اینترنتی دفترچه بیمه درمان در صندوق بیمه ایرانیان بوده است.

**صندوق بازنشستگی کشوری
عمادی گفت: یکی دیگر از ماموریتهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه صندوق بازنشستگی کشوری تعریف می شود که در این راستا با پیگیری افزایش مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به مبلغ یکهزار و 830 میلیارد تومان سهام و تبدیل نیمی از آن سهام به پول نقد بنا به خواست بازنشستگان اقدام کرد.

این مقام مسئول، پرداخت مطالبات بازنشستگان ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری در دو مرحله، استمرار اجرای امور رفاهی، فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان از قبیل بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان، بیمه عمر و حوادث، پرداخت وام ضروری، ثبت نام حج عمره مفرده، صدور کارت شناسایی بازنشستگان (کارت منزلت)، برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان، ایجاد تمهیدات لازم جهت افتتاح خانه های مهر در سراسر کشور را از جمله اقدامات وزارتخانه در این بخش عنوان کرد.

منبع: irna.ir

 

بهره اي از كلام وحي

إِنَّ اللّهَ فَالِقُ الْحَبِّ وَالنَّوَى يُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَمُخْرِجُ الْمَيِّتِ مِنَ الْحَيِّ ذَلِكُمُ اللّهُ فَأَنَّى تُؤْفَكُونَ

"سوره الأنعام, آيه 95"
خداوند شكافنده دانه و هسته است، زنده را از مرده خارج ميسازد و مرده را از زنده، اين است خداي شما پس چگونه از حق منحرف ميشويد؟

امروز با حافظ

خرم آنروز کز این منزل ویران بروم
راحت‌جان طلبم و‌از پی‌جانان بروم
گرچه دانم که‌به‌جایی نبرد‌‌ راه‌غریب
من‌به‌بوی سرآن زلف‌پریشان بروم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (1).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home ليست همه مطالب سايت اخبار مرتبط با شرکت کاهش زمان صدور دفترچه بیمه به کمتر از 25 دقیقه