مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

آقاي دولت آبادي مدیر عامل بانک تجارت با حضور در شرکت خدمات تجارت ضمن بازدید از واحدهای مختلف، با...

فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني تسليت باد. (كد 1714)

فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني تسليت باد. (كد 1714)

امام حسين (ع):مرگ با عزت، زندگي جاويد است و زندگي با ذلت و همراه با ظالمين چيزي جز مرگ...

  • سال 98، رونق توليد

    سال 98، رونق توليد

  • مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

    مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

  • فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني تسليت باد. (كد 1714)

    فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني تسليت باد. (كد 1714)

مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

آقاي دولت آبادي مدیر عامل بانک تجارت با حضور در شرکت خدمات تجارت ضمن بازدید از واحدهای مختلف، با آقاي نیک ‌اختر مدیرعامل این شرکت گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بانك تجارت، در این بازدید سرزده که ظهر چهارشنبه دوم مرداد ماه صورت گرفت مدیر عامل با اشاره به اینکه برند و حیطه فعالیت شرکت خدمات تجارت نباید فقط محدود به بانک تجارت باشد گفتند: فضا و شرایط لازم برای گسترش فعالیت های شرکت خدمات فراهم است. در کنار امور خدماتی، بسیاری از کارهای فنی مهندسی از جمله تاسیسات ساختمانهای بانک در استانها ، مسئولیت نوسازی ، تعمیر و نگهداری از تابلوهای سر در شعب و ... قابلیت انتقال به شرکت خدمات تجارت را دارد.

آقاي دولت آبادي با قدردانی از عملکرد پرسنل زحمتکش شرکت خدمات تجارت یادآور شدند: اگر چه برای نخستین بار است که از شرکت خدمات بازدید می کنم ولی زحمات همکاران این شرکت که در جای جای بانک در کنار همکاران رسمی مشغول فعالیت هستند بر هیچ کس پوشیده نیست.

همچنين ايشان در گفت و گو با همکاران مستقر در ستاد شرکت خدمات بر لزوم صبرو شکیبایی آنها در انجام امور پرسنل شرکت، تکریم بیش از پیش و مکانیزه نمودن سیستم بایگانی شرکت تاکید کردند.

آقاي نیک اختر مدیر عامل شرکت خدمات تجارت نیز با تقدیر از مدیران ارشد بانک در همراهی با این شرکت، گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه های در دست اقدام ارائه کردند و گفتند: شرکت خدمات با 4800 نفر پرسنل آمادگی دارد در زمینه تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت های تابعه بانک همکاری لازم را داشته باشد.

مدیر عامل شرکت خدمات افزودند: یکی از اهداف این شرکت کاهش هزینه های بانک در زمینه امور خدماتی است . بانک تجارت با واگذاری فعالیت های بیشتر به شرکت علاوه بر کاهش هزینه های خود شرایط لازم برای اشتغالزایی تعدادی بیشتری از پرسنل را در این شرکت فراهم می کند. ايشان همچنین برنامه های شرکت در زمینه افزایش خدمات رفاهی و تسهیلاتی برای پرسنل شرکت خدمات را تشریح کردند.

در ادامه تصاويري از اين ديدار را مشاهده مي فرماييد:


بهره اي از كلام وحي

 

إِذَا الشَّمْسُ كُوِّرَتْ
سوره التكوير, آيه 1
آنگاه كه خورشيد به هم درپيچد

امروز با حافظ

بشنو این نکته که خود را زغم آزاده کنی
خـون خوری گر طلب روزی ننهاده کـنی
آخـرالامر گـل کـوزه گـران خواهـی شـد
حالیا فکر سبــو کن کـه پـر از بـاده کنی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (5).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home سرويس ايميل و پيامك دمو مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود