• محرم آمد و ماه عزا شد

    محرم آمد و ماه عزا شد

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

  • سال 1403؛ جهش توليد با مشاركت مردم

    سال 1403؛ جهش توليد با مشاركت مردم

تاریخچه

تاريخچه     چاپ     ارسال به دوست
1387/07/08 ساعت 09:49:31

شركت خدمات تجارت در تاريخ 8/9/63 تحت شماره 54642 و سرمايه بيست ميليون ريال كه صددرصد آن از طريق بانك تجارت تأمين شده به آدرس تهران، خيابان وليعصر ، پلاك 955 به ثبت رسيده و فعاليت خود را در زمينه نظافت داخلي و خارجي ساختمانهاي مركزي بانك تجارت شروع نموده و به تدريج طي ربع قرن گذشته حوزه فعاليت خود را به نظافت تمام ساختمانهاي بانك تجارت اعم از شعب و ستاد تهران و شهرستانها و همچنين تأمين نيروهاي دراختيار جهت امور دفتري، ارسال و مراسلات و حمل و نقل گسترش داده و درحال حاضر خدمات مزبور را براي وزارت بازرگانی، بانك كارآفرين و شركتهاي وابسته به بانك تجارت و شرکتهای وابسته به بانک کارآفرین نيز انجام مي دهد.
براساس اساسنامه، شركت مي تواند در زمينه انجام هرگونه خدمات نظافت داخلي و خارجي و دكوراسيون ساختمانها، ارائه خدمات فني و حرفه اي و اداري كليه واحدهاي بانك و ساير مؤسسات، امور بازرگاني مانند وارد نمودن مواد اوليه نظافتي و ماشين آلات مخصوص نظافت، سرمايه گذاري در ساير شركتهـاي خدمـاتي ، بازرگاني ويا توليدي، انجام كليـه خدمات رايانه اي، اعم از سخت افزار و نرم افزار فعاليت نمايد. تعداد كاركنان شركت در حال حاضر در حدود 2800 نفر مي باشد.
دفتر مركزي شركت در حال حاضر در ساختمان 250 واقع در خيابان سعدي شمالي قرار دارد.
در حال حاضر تعداد اعضاء هيأت مديره شركت پنج نفر هستند كه دو نفر از آنها نماينده بانك تجارت، يك نفر نماينده شركت آهوان، يك نفر نماينده شركت مشاور تجارت و يك نفر نيز نماينده شركت سرمايه گذاري مي باشد.

بهره اي از كلام وحي

 

فَالِقُ الإِصْبَاحِ وَجَعَلَ اللَّيْلَ سَكَنًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ حُسْبَانًا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ
"سوره انعام آيه 96"
او شكافنده صبح است و شب را مايه آرامش و خورشيد و ماه را وسيله حساب قرار داده است، اين اندازه گيري خداوند تواناي دانا است.

اوقات شرعی

در محضر معصومين (عليهم السلام)

الإمام علي (ع): أفضل العمل ما أريد به وجه الله.
امام علي (ع): برترين كار، كاري است كه براي خدا باشد.
(غررالحكم: 2958)

طبيعت در آينه تصوير

site (29).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home درباره ما تاريخچه